TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Canlı Konuşma sitesi | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Canlı Konuşma sitesi

Konuşma siteleri

Çoğumuz geceleri daha yalnız hissederiz. Hüzün gece insanın yüreğini daha çabuk ele geçirir. Bazen bir şarkıyla olur bu, bazen bir film sahnesiyle. Bu anlar da insan yanında birilerini ister. Bir dost, bir arkadaş bazen de yüreğini ısıtacak bir aşk. İnsanlar yalnızlıktan kurtulmak için arayış içine girer. Konuşma siteleri bunun için ideal ortamdır.

Bu yüzdendir gece sohbet odaları daha bir yoğundur. Daha çok sohbet olur. Sebebi yalnız insanların kendine bir arkadaş, dost aşk aramasıdır. Yalnızlığını biraz olsun hafifletmek istemesi, içine düştüğü yalnızlık histen kurtulmak istemesidir. konuşma odalarında konuşma siteleri daha bir duygusaldır. Radyolar da aşk şarkıları daha yoğun, sözler daha bir anlamlıdır. İnsanın yüreğini ısıtır şarkılar, sözler.

Geceleri sabahlara kadar süren sohbetin tadını hiç birşey vermez. Dostlarla edilen sohbette güzeldir elbette ama yüreğine aşk değmişse bir de daha da güzeldir sohbet etmek. Bir anlamı vardır kurduğun cümlelerin. Yüreğine dokunan insanın her sözü başka bir güzel gelir. Konuşma sitesinin bir anlamı vardır artık hayatında. Görüşme anını iple çeker olursun. İçin içine sığmaz geldiğini gördüğün de. Yalnızlık hissi yerini tatlı bir heyecana bırakır. Yeni bir insanı tanımak ne kadar keyiflidir.

Tabi her zaman mutlu son yoktur. Bazen tanıştığın insanla anlaşamazsın. Yollarını ayırırsın, görmek bile bir hüzün verir. Bazen de en başta büyük kavgalar ettiğin insanla müthiş bir yolculuğa çıkarsın. Ön yargılarından kurtulup onu tanımak sana büyük zevk verir. Bu genelde gece sohbetlerinde olur. Gece daha sakin, daha bir anlayışlı olur insanlar. Bu sırada olaylara başka bir açıdan bakarlar. Karşıdaki insanı daha net tanımaya başlarlar. Bu da mutluluk getirir insanın yüreğine

Gecenin herşeyi bir başkadır kısacası. Yüreğine durgunluğun geldiği anlarda, dinlediğin şarkılarında manası bir başka olur. Gece sohbetlerinin de yeri bir başka olur. Asıl mesele, gece sohbetlerinde yüreğine dokunacak doğru insanı bulmakta . Gece sohbetlerine bir mana katmakta.Toplam 1 Yorumlar
Painfully

Guzel, keyifli ve anlik sohbet için ideal bir site, onerilir.

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet