TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

instagram nedir ? | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


instagram nedir ?


Sosyal paylaşımın artık insan hayatında vazgeçilmez olduğu yakın zamanımızda, birden çok uygulama alışkanlıktan öte yaşamak için bir sebep haline gelmiştir. yapılan çeşitli araştırmalarda dahi uygulamaların gün içerisinde kullanım yoğunluğunun ne denli yüksek olduğu gösterilmiştir. Bunların başında çeşitli uygulamalar bugünlerde insanların sosyalleşmesinde büyük önem taşımaktadır.

Özellikle dünya genelinde yaşanan Korona salgınından sonra dışarıya çıkmadan dünyada neler olup bittiğini bir tıklama ile hemen karşınıza getiren bu sosyal paylaşım uygulamalarının başında instagram gelmektedir. instagram kullanıcısına dünya genelinde neler olduğunu göstermekle kalmamakta her an ve saatlerini bu uygulamada çevresindeki insanlar ada gösterme şansı sunmaktadır. instagram uygulaması çeşitli güncellemelerle beraber kullanıcısına daha keyifli anlar geçirmesini sağlamaktadır. Bunların başında akıllı telefonlarında vazgeçilmezi olduğu , ön kameraların artık bu alan için şirketler tarafından rekabete girdiği “Selfie” bunların başında gelmektedir. Son zamanlarda ünlülerin’de instgram’da boy göstermeleri ile beraber yapılan canlı yayınlarla da insanların hayranı oldukları kişileri görebilme ve onlarla sohbet edebilmelerini sağlamaktadır.

timthumb

İnstagram bir diğer özelliği özel mesaj (dm) yolu ile insanların birbirlerini tanımaları için sohbet alanı oluşturmaktadır. İnsanlar bu sayede birbirleriyle tanışabiliyor ve sohbet eder hale gelebiliyorlar. Geçmişten bugüne “chat” ile başlayan ve insanların birbirleriyle sevgili olmasına kadar gelişme sağlayan programların başında bugün en popüleri instagram dır. Uygulama kullanıcısına çeşitli eğlenceli videolarda sunmaktadır. Filtreler buna bir örnektir. İnternet satışların dada etkili olan instagram uygulaması büyük şirketlerden küçük ölçekli satıcılara kadar ürünlerini pazarlama ve satışına olanak kılmıştır. Özellikle giyim sektöründe oldukça aktif olan bu mağazalar kargo yolu ile gönderim sağlamakta ve değişim hizmeti vermektedirler. Yakın zamanda facebook tarafından satın alınan instgram uygulaması facebook uyumlu olarak çalışmakla beraber facebook kullanıcılarının da artık instgramda sohbet , tanışma fikirlerini yaşam tarzlarını herkese gösterebilme imkanı sağlamaktadır.
İnstagram günümüz akıllı telefonlarında ve tabletlerinde çalışmaktadır. Kayıt için e-mail ve telefon yeterlidir. Bayanların oldukça ilgi gösterdiği uygulama gelecek seneler dede sohbet ve tanışma alanında oldukça fazla yeni hizmetler sunacağı düşünülmektedir. ABD 110 Milyonu geçen kullanıcı sayısı , Türkiye’de 38 milyon ve Hindistan 72 milyon geçen kullanıcı sayısı ile dünya genelinde insanların bir ülkeden diğer ülkedeki insanlarla tanışabilme ve sohbet edebilme imkanı sağlamaktadır.

Sizde uygulamayı apple store yada Google’den indirebilir ve kullanabilirsiniz. hem kendi gelişiminiz ve hem insanlarla etkileşiminiz için fayda sağlayacağını unutmayın.Toplam 7 Yorumlar
blizzard

cok aktif kullanirim uygulamayi, bilgilendirme icin tesekkürler.

LeopaR

uğraşmam orayla burayla direk girerim www.trtalk.net ile sohbete :)

Renk

Oldukça yoğun bi platform Facebook zamanında çok mantıklı işler yaptı Instagramı alarak teşekkürler bilgi için

Timelord

Bende instagramı aktif olarak olumlu yönde kullanmaya çalışıyorum . Butürlü sosyal platformları olumlu / yararlı şekilde artısal olarak kendimize birşeyler katabileceğimiz bir araç olarak kullanmaya çalışmalıyız diye düşünüyorum..

Lord

Bence çağın Facebook'u diyebilir miyiz onceler yorum yapma bile yoktu sadece beğeniydi şimdilerde ise bir çoğu bot panel işler ama yine de vazgeçemiyoruz Instagram dan faydalı bilgiler için teşekkürler

Lale

Eskiden facebook'suz yaşayamam derdim ama instagram kullanmaya başladıktan sonra facebook hesabına girmek aklıma bile gelmiyor diyebilirim. Hergün yeni yeni özelliklerin eklendiği çok güzel bir sosyal ağ.

Rima

Aktif olarak kullandığım tek sosyal medya ağı. Hoş bir makale olmuş elinize, kaleminize sağlık

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet