TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadınlar Nasıl İkna Edilir | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Kadınlar Nasıl İkna Edilir

Dünyanın en zor sorularından birisi hiç kuşkusuz “kadın nasıl ikna edilir” sorusudur. Bu sorunun cevabını emin olun milyonlarca erkek aramıştır, hala da arıyordur. Bu soruyu cevaplamak için önce kadınınızı iyi tanımanız gerekir. Bu yazımda kadınları ikna etme yönünde izleyeceğiniz yöntem ve tekniklerden bahsedeceğim.


Kadını ikna ederken dikkat edeceğiniz hususları şu alt başlıklar altında inceleyebiliriz.
1- Kadını ikna etmenin ilk basamağı ciddiyetinizi göstermekle başlar. Yani bu konuda ne kadar ısrarcı olduğunuzu karşı tarafa hissettirmeniz gerekir. Bu konuda ne kadar ciddi ve samimi olduğunuzu ona göstermelisiniz. Samimiyetinize inandığı an karşı tarafa yaptırmak istediklerinizi yaptırabilirsiniz.
2- Kadını ikna ederken çok güçlü cümleler kullanmalısınız. Çünkü kadınlar kolay kolay ikna olmazlar. Kandırıldığını hissettikleri an sizden uzaklaşabilir. Haklılığınızı dile getirecek güçlü tezleriniz olmalıdır.
3- Kadını ikna ederken göz kontağını iyi kullanmalısınız. Bakışlarınızla bu işi ne kadar çok istediğinizi karşı tarafa hissettirmelisiniz. Bazen bir bakış insana çok şey anlatabilir. Bakışlarınızı duruşunuzu ve bedeninizi çok iyi kullanmasını bilmelisiniz.
4- Sözleriniz arasında kesinlikle tutarsızlık bulunmamalıdır. Çünkü kadınlar sözlerinizi cımbızla alırlar. Sizin önemsiz gördüğünüz her noktadan bir şeyler çıkarabilirler. Hayatınızda gördükleri tutarsızlıklar size güvensizlik olarak yansıyacaktır. Sözlerinizi seçerken dikkat etmelisiniz. Karşı tarafın can damarına dokunmasını bilmelisiniz. Samimiyetinize karşı tarafı ikna ettiğiniz an iş bitmiş demektir.

Dikkat etmeniz gereken diğer konular


Erkeklerin sürekli yaptıkları hataların başında kadınlara karşı net olmamak ve duygularını sürekli saklamak gelir. Kadınlar her ne kadar erkeklerden daha bilinçli ve oto kontrol sahibi olsalar da karşı cins den bekledikleri en önemli şey sevgi ve dürüstlük. Eğer bu iki unsuru sağlayamıyorsanız rüzgara karşı direnmekten başka bir şey yapmıyorsunuz demektir. Sohbetlerinizde sürekli “maço” tavırlar yerine sahiplenici ve geleceği gösterecek lider pozisyonunda olmanız her zaman size artı puan sağlayacaktır.

Kadınlar en çok neleri sever?


Bu konu kendi içerisinde biraz karmaşık olmakla beraber zamanla kazanacağınız tecrübe ile bir sisteme oturacaktır. Kadınlar en çok neleri sever diye sıralarsak

  1. Kadınlar romantik erkekleri severler , bu romantizm abartılı hediyeler yada sürekli gösterişli yapılan sürprizler değildir. Sade ve kendisine özel olduğunu hissettiği şeyler yapın.
  2. Asla ve asla boğucu bir karakter olmayın. Gerek sevginizle gerekse ilginizle bu baskıyı yaratmayın , kısa zamanda büyük sorunlar yaratacak olan bu eylemden mutlaka kaçının.
  3. Yalan konuşmayın , beyaz dahi olsa asla yalan söylemeyin. Unutmayın ki yalan elbet bir gün karşınıza çıkar ve tamiri olmayan problemlere yol açar.
  4. Her zaman net olun , ne istediğinizi neler yaşamayı planladığınızı ve hayallerinizi anlatmaktan sakın kaçınmayın. Bu zayıflık göstergesi değil değer vermenin en büyük unsurudur.
  5. Sohbetleriniz sürekli farklı alanlarda olsun , dünya görüşünüzü karşı tarafa aktarmak çok önemli bir konudur.
  6. Asla gereksiz sorgulamayın , her şeyin bir zamanı olduğunu ve bu zamanın en önemli silah olduğunu atlamayın. Olgun olmak her zaman önemlidir.

Kadınlar için evlilik önemi nedir?
Aslında bu kadın için değil erkek içinde önemli bir sorudur , evlilik nedir ? neyi amaçlıyor sundur ve yaşadığın ilişkiyi evlilikte nasıl geliştire bileceksin ve neler inşa edebileceksin asıl soru burada. Kadınlar için evlilik karakterlere göre değişiklik gösterebilir. Bu her insanda olabilecek farklılıklardır. Kimi kadın aşk için kimi kadın çocuk sahibi olmak için kimi kadın aile baskısıyla ve benzer birçok etkeni sıralayabiliriz. Burada önemli olan hayatınızdaki insani iyi analiz etmekten geçer. Bu sebeple bu konuda net bir yorum yapmak imkansızdır.

Kadınlarla sohbet ederken nelere dikkat edilmeli.
Sohbet
odalarında tanıştığınız kadınlarla , onları tanımaya yönelik davranmalısınız. Unutmayın ki İnternet üzerinde herkes farklı bir görüntü ile sohbet etmektedir. Chat odalarında yapılan en büyük hatalardan biride direk karşı taraftan normal hayatınızda yüz yüzeyken yapmayacağınız isteyemeyeceğiniz şeyleri istemek gelir. Unutmayın karşınızdakine verdiğiniz saygı sohbetlerinizde size aynı şekilde geri döner ve başarı getirir. Asla aceleci olmayın ve tanımaya çalışın. Karşı tarafın sizden sohbet içerisindeki beklentisini öğrenmeye ve analiz etmeye çalışın.Toplam 14 Yorumlar
LeopaR

Hep bayanları ikna ediyoruz neden hiç erkek ikna etmeye cabalamıyorsunuz :) Ayıp ve haksız-lık ama bu :) Siz Allahın lütfu biz cezası mı ? :) :) :)

Rıdvan

Valla Hayat Müşterek dir Kadının İkna Olması Gerektigi Kadar Erkegin de İkna Olması Lazım :))

ciao

leopar haklı vallahi bencede

Timelord

Makaleyi baştan sona dikkatlice okudum. Şahsi görüşüm ; kadını , kadınları ikna etmek için öncelikle onları çok iyi anlamak ve analiz etmek gerekir. Makalede sayılan maddelerin her kadını etkileme olgusuna sahip olup olamayacağı tartışılır. Çünkü kadınları tamamen anlamak imkansızdır..

Lord

Kadınlar ikna etmek gibi bir çaba bence çok boş neden onlar ikna olmuş halde değiller bende leopar a katılmıyorum çok boş yapmış hayırlısı ..

Serkan

Dünya kadınların üzerine kurulmuş tabi :D Hep biz erkekler onları ikna etmek zorundayız :)

Renk

Kadınlar ikna edilmez arkadaş öyle bi dünya yok syleyim ben size :))) Dünya'da kusursuzluğun timsalidir kadınlar, selamlar

Nihal

Güzel bir paylaşım olmuş. Kaleminize,emeğinize sağlık.

aykut

''ortaya ciğerinizi koysanız, ben vejeteryandım derler'' o yüzden fazla uzatmamak ve ısrarcı olmamak lazım :)

nizips

guzel makale sevgiler saygilar olsun trtalk ailesine

MdxL

Güzel anlatım olmus teşekkürler.

blizzard

uzmanlik alanim desteğe ihtiyacin olan varsa trtalk.net deyim :p

Rima

Kadınları ikna etmeye çalışmak yerine anlamaya çalışın. Bunu becerdiğiniz anda ikna etmiş olacaksınız zaten :d

Absent

Sohbet sitemiz içerisindeki bayanları bu taktiklerle ikna edip yeni aşklara yelken açabilirsiniz ;)

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet