TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Kadınlar Nasıl İkna Edilir | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Kadınlar Nasıl İkna Edilir

Kadınlar Nasıl İkna Edilir
Dünyanın en zor sorularından birisi hiç kuşkusuz “kadın nasıl ikna edilir” sorusudur. Bu sorunun cevabını emin olun milyonlarca erkek aramıştır, hala da arıyordur. Bu soruyu cevaplamak için önce kadınınızı iyi tanımanız gerekir. Bu yazımda kadınları ikna etme yönünde izleyeceğiniz yöntem ve tekniklerden bahsedeceğim.
Kadını ikna ederken dikkat edeceğiniz hususları şu alt başlıklar altında inceleyebiliriz.
1- Kadını ikna etmenin ilk basamağı ciddiyetinizi göstermekle başlar. Yani bu konuda ne kadar ısrarcı olduğunuzu karşı tarafa hissettirmeniz gerekir. Bu konuda ne kadar ciddi ve samimi olduğunuzu ona göstermelisiniz. Samimiyetinize inandığı an karşı tarafa yaptırmak istediklerinizi yaptırabilirsiniz.
2- Kadını ikna ederken sohbet içinde çok güçlü cümleler kullanmalısınız. Çünkü kadınlar kolay kolay ikna olmazlar. Kandırıldığını hissettikleri an sizden uzaklaşabilir. Haklılığınızı dile getirecek güçlü tezleriniz olmalıdır.
3- Kadını ikna ederken göz kontağını iyi kullanmalısınız. Bakışlarınızla bu işi ne kadar çok istediğinizi karşı tarafa hissettirmelisiniz. Bazen bir bakış insana çok şey anlatabilir. Bakışlarınızı duruşunuzu ve bedeninizi çok iyi kullanmasını bilmelisiniz.
4- Sözleriniz arasında kesinlikle tutarsızlık bulunmamalıdır. Çünkü kadınlar sözlerinizi cımbızla alırlar. Sizin önemsiz gördüğünüz her noktadan bir şeyler çıkarabilirler. Hayatınızda gördükleri tutarsızlıklar size güvensizlik olarak yansıyacaktır. Sözlerinizi seçerken dikkat etmelisiniz. Karşı tarafın can damarına dokunmasını bilmelisiniz. Samimiyetinize karşı tarafı ikna ettiğiniz an iş bitmiş demektir. Kadınları ikna etmek için bolca insanlarla sohbet etmeli ve onları tanımalısınız.Toplam 7 Yorumlar
Renk

Kadınlar zor bi bilimdir baya bi uzun yazmak lazım bilemedim şimdi nasıl olucak kaç defada okudum İnşallah sonrasında olucam :D :D

Tugba Bulat

Zor kadın milleti Allah belasını versin.

LeopaR

Kolaymış yaparız bizde böyle o halde :)))))

Timelord

İkna bir sanattır. İkna sanatına dair aklımda bir kaç kitap var. ( Bende Kalsın ! ) Bana kalırsa kadınlar internet ortamında sanal fikir alışverişinde çok daha kolay ikna oluyorlar.

aykut

dişiler, mükemmel bir şekilde rol keserler. yani, en güçlü anlarında ”yardıma ihtiyacı olan prensesi”, en aciz anlarında ise ”çin prensesi”ni oynayabilirler size :))) söyleyeceklerim bu kadar

MdxL

bilgilendirici bir yazı olmus teşekkürler

Rima

Neden bu ikna etme çabanız. Anlayın bizi tek istediğimiz bu :d

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet