TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mobil Sohbet odaları özellikleri | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Mobil Sohbet odaları özellikleri

Global Dünya düzeninde sosyal platformlar da aktif olarak yoğun vakit harcayan bireyler bir çok sosyal medya kollarına merak salmıştır.
Bunlardan bir tanesi ise Mobil sohbet odaları barındıran Internet Relay Chat’tir. Sohbet odalarında bireyler arasında iletişim ve etkileşim sağlayabilmek için gün içerisinde bir çok kişi işe seviyeli sohbet etmek amaçlı android ve IOS uygulamalı bir mobil cihazlardan farklı alan adlarına sahip sohbet sitelerine giriş yapan kullanıcılar. Bu mecralarda daha çok kişiye ulaşıp iletişim ve sosyallik erişimleri için vakit harcamaktadır. Yıllardır kişiler sosyal mecralarda sohbet sitelerinde aktif olarak bilgisayar kullanımı yoğun olmasından kaynaklı bir sohbet odalarında süreklilik sağlayabilmek için ev ve iş yerlerinde kalmaları bireylere rahatsızlık vermesinden kaynaklı 20’inci yüz yılın ilk çeyreğinde teknolojik olarak erişimlerin gelişmesinden kaynaklı telefonlarda ki
gelişimler MOBİL uygulamalarda ve İnternet erişiminde yükseliş mobil uygulamalara rağbeti çoğalttı ve mobil uygulamalar anlık piyasaya hakim oldu. Süregelen bu mobil kullanım rahatlığı sürekli olarak telefonların yanında bulunması ev ve iş yerlerinden çıkıp güncel hayatta rahat kullanım sağlayabilmek kullanıcıyı cezbetti.

Erişkin Dünya nüfusunun %89’unun telefon kullanıyor olması da mobil sohbet odalara olan yoğun ilginin bir göstergesi oldu. Bu süreci sıkı takip eden sohbet siteleri mobil uygulama barındıran sitelerde aktif paylaşım hakkı talepleriyle kullanıcıyı anlık ev, iş yeri , park , bahçe , kafe ve restoran vb. gibi mecralarda aktif tutabilmek ve potansiyeli korumak amaçlı yoğun mesai harcamaları yaptı. WEB ve mobil kullanımın kullanıcıya bir çok alternatif sunması kullanıcının daha ferah ortamlarda sosyalleşmesi ve bir çok anlık değişkenlik sağlayan kişiler ile mobil sohbet edebilme imkanı olmasından dolayı İnternet Relay Chat kolu olan sosyal medya da yoğun bir trafiğe sebep oldu. Malum pandemik rahatsızlık Covid-19(Yeni tip korona virüs) hastalığından sonra ki süreçlerde aktif kullanıcı karantina da kalarak sağlığını korurken buradan eksilen sosyalliğini bu tür sosyal mecralarda geliştirmek ve karantina süresince kendisini iyi hissedilecek dostlar ve arkadaşlıklar kurabilmek istemesinden dolayı rahat ve kullanımı basit mobil sohbet uygulamalara merak sardı. Sitemizde mobil android ve IOS uyumlu cihazlarınız dan indirdiğiniz APK uygulamalarımız veya internet erişim uygulamanıza site ismimizi yazarak giriş yaptığınızda öncelikle karşınıza gelen mobil sohbet giriş panelidir. Burada size özel ve sizin karakterinizi ve kişiliğini yansıtan NİCKNAME/rumuz diye nitelendirilen takma adını yazarak SOHBETE BAĞLAN butonuna basarak sohbet odalarına giriş sağlayabilirsiniz.

Ardından erişim sağladığınızda mobil cihazlarınız dan anlık sohbet odalarına girip sohbet edebilir iletişim sağlayabilirsiniz, akan sohbet trafiğinde farklı bir çok kişiyle anlık sohbet edebilirsiniz. Site içerisinde kişiler ile görüşme sağlayabilir özel olarak nitelendirilen
birebir görüşme sağlayabileceğiniz sağ tarafta bulunan rumuzların üzerine dokunduğunda ÖZEL AÇ butonuyla anlık sohbet edebilir arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Ayrıca yukarıda bulunan KANALLAR butonuna bastığınızda dilediğiniz kanala tekrar dönebilir bir çok kişiyle toplu sohbet edebilirsiniz. Mobil sohbet platformlarında herkesin kendine özgü bir NİCKNAME olduğunu ve bunu sadece kendine özgü karakteristik özelliklerini ve cümlelerini
barındırdığı ve kendine ait olmasından kaynaklı alt resimdeki sol panelde bulunan NİCK KAYIT butonundan nickinizi şifreleyebilir. Kendinize ait olan bilgilerin korumasında yardımcı olabilirisiz. Eğer bunu manuel olarak yapmak istiyorsanız uygulama içerisinde manuel komutlara ihtiyaç duyabilirsiniz.


Ayrıca o panelde NİCKNAME değişikliği yapabilir. Bulunduğunuzda mobil odadan çıkabilir yada farklı bi odaya giriş yapabilirsiniz. Odaya giriş yaparken ODA İSMİ yazmanız yeterli olucaktır.
Bu panelden ayrıca KANALLAR LİSTESİ butonundan platformdaki bütün odaları aktif görebilir giriş sağlayabilirsiniz.
Ardından yukarıda bahsettiğimiz bireysel konuşmalarda yani ÖZEL KONUŞMA’lara kapatabilir ve açabilirsiniz.
Bu panelden sohbet odalarının kurallarına da ulabilirsiniz. Sitemizde mobil uygulama tamamen ücretsizdir ve daima öyle kalıcaktır.

Mobil sohbet platformlarında herkesin kendine özgü bir NİCKNAME olduğunu ve bunu sadece kendine özgü karakteristik özelliklerini ve cümlelerini barındırdığı ve kendine ait olmasından kaynaklı alt resimdeki sol panelde bulunan NİCK KAYIT butonundan nickinizi şifreleyebilir. Kendinize ait olan bilgilerin korumasında yardımcı olabilirisiz. Eğer bunu manuel olarak yapmak istiyorsanız uygulama içerisinde manuel komutlara ihtiyaç duyabilirsiniz.
Ayrıca o panelde NİCKNAME değişikliği yapabilir. Bulunduğunuzda mobil odadan çıkabilir yada farklı bi odaya giriş yapabilirsiniz. Odaya giriş yaparken ODA İSMİ yazmanız yeterli olacaktır.
Bu panelden ayrıca KANALLAR LİSTESİ butonundan platformdaki bütün odaları aktif görebilir giriş sağlayabilirsiniz. Ardından yukarıda bahsettiğimiz bireysel konuşmlara yani ÖZEL KONUŞMA’lara kapatabilir ve açabilirsiniz. Bu panelden sohbet odalarının kurallarına da ulaşabilirsiniz. Sitemizde mobil chat uygulama tamamen ücretsizdir ve daima öyle kalacaktır.Toplam 14 Yorumlar
Renk

Mobil gerçekten güzel bi kolaylık arkadaşlar tavsiye ederim ciddi ve canlı başarılı bi APK ile çok rahat kolay bi sohbet dönüşü yaşıyoruz başarılı bi sistem inşallah dahada gelişir.

Prince

gayet nezih ferah temiz bir mekan basarılar dilerim..

S4S

Guzel Uygulama Kullanılması lazım

Turk

Güzel bir calışma olmuş Ellerinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim ..

night

sitemizin çoğu kullanıcısı mobil girişli ve kullanıcıların rahat sohbet etmesi için herşey basite indirgenmiş şekilde. sohbet etmenin keyfini bizimle yaşayın

TurBo

Çok hoş başarılı tebrıkler ????♥️?❤️

Rıdvan

Çok Güzel Ya Bilgisayar Devri Bitti Artık Mobil Sohbetin Zirvesini Sizler de Yaşayın

MdxL

Bir çok İRCd kullanıcısı artık mobil kullanıcısı oldu, cok güzel ve kolay bir kullanım sunuyor uygulamala, teşekkürler.

Absent

Bir çok sitede ücretli olan uygulamalar burada tamamen bedava.. İstediğiniz yerden mobil sohbet ile giriş yapabiliyorsunuz. Çok iyi yaa.

Timelord

Mobil uygulamanın kolaylıklarından kullanıcıyı faydalandırmak adına yerinde detaylı bir makale paylaşılmış , çok başarılı buldum. Emeğinize , yüreğinize , parmaklarınıza sağlık dostlar..

Rima

Mobil uygulaması bir harika. Pc gibi her türlü özellik mevcut. Çok beğendim ellerinize sağlık.

Buse

Mobil uygulama ile geze geze chat yapmanin keyfi cok baska, üstelik ücretsiz :) Hicbir eksigi yok cok begendim. Emeklerinize saglik.

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet