TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Mynet Sohbet | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Mynet Sohbet

Mynet Sohbet

Sohbet mynet platformu olarak sizlere birçok farklı aktivite sunduğumuzu bilmenizi isteriz, mynet kurulduğu günden itibaren canlı sohbet yapmak isteyen bayanlar ve bayları mutlu etmek adına sistemlerini sürekli güncelleyen arkadaş arama sitesi olarak ön plana çıkarken, doyumsuz keyifli muhabbet arkadaşlıkları kurabileceğiniz seviyeli dostluk sayfası olarak ön plana çıkıyor. Mynet Chat sitesi TRTalk.NET öncülüğünde kullanıcılarının güzel bir chat platformunda kalıcı dostluklara erişebileceğiniz şekilde sizlere sunulan  chat ve arkadaşlık sitesi olarak faaliyet gerçekleştiren sohbet odaları sitesidir.

Sohbetin kalbinin attığı mynet sohbet platformu ziyaretçilerine özgürce chat yapabilecekleri Sohbet ortamını hazırlayarak en özel chat kullanıcılarıyla bir araya gelerek doyumsuz keyifli zamanlar geçirme imkanı sağlıyor.

Mobil uyumlu akıllı chat sitesi olan, TRTalk.net üzerinden seviyeli arkadaşlıklar ve ücretsiz sohbetler etmek için, sohbet mynet kanallarına bağlanmaya hazır mısınız? Kurulduğu günden itibaren seviyeli bir ortamda arkadaş aramaları yapabileceğiniz şekilde sohbetin keyfinin sizlere özenle sunulduğu mynet mirc ve chat sayfası ile kullanıcılarımıza geniş bir sohbet ağı içerisinde keyifli zamanlar geçirebileceğiniz sohbet mynet arkadaşlıkları kurma imkanı sağlanıyor!

mynet sohbet

Eski mynet sohbet odaları ismindende belli olacağı üzere, eski tip mynet sohbeti arayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Günümüzden yaklaşık 15 sene önce mynet AŞ’ nin aktif olarak açık olduğu eskimynet sohbet servisinin eski katılımcıları bir araya toplamak amacıyla daha temiz ve daha güvenli. Ayrıca eskimynet mobil cihazlardan daha sorunsuz olarak kesintisiz bir sohbet odaları servisi kurmayı amaçladık. Eski mynet sistemi üzerinde gündüzleri anlık olarak 700 ila 1000 arası, geceleri ise 1200 ve üzeri kullanıcı anlık olarak sohbet sisteminde giriş yapmış bulunuyor. Bu sayı içerisinde katılımcıların %85’lik kısmı yurdumuzdan yani Türkiye sınırları içerisinden girerken, kalan %15’lik kısmı ise Avrupa ülkelerindeki vatandaşlarımız yani gurbetçilerimiz tarafından oluşturulmaktadır.  Genel yapısı itibari ile diğer mynet eski sohbet odalarına nazaran daha sakin bir ortam olduğunu söylemek deyim yerindeyse doğru olacaktır. Bu sakinlik ve durgunluğun sebebi bu odalarımıza giren kitlenin daha olgun ve okumuş kitle olduğunu istatistiklerle birlikte görmüş oluyoruz. Sitemizdeki oyun odaları, yaş grupları, şehirler gibi farklı alternatifler de bulunmaktadır. Size en uygun olan eskimynetsohbet kategoriyi seçerek hemen ücretsiz bir şekilde sohbete başlayabilirsiniz, keyifli chatler diliyoruz.Toplam 3 Yorumlar
Serkan

Eski mynet sohbet tadında bir platform oluşturulmuş.. Kaliteli sohbetler ve harika işleyen bir düzen var. Başarılar dilerim.

Timelord

Tebrikler , başarılı adımlar.. İnanıyorum ki ; herşey çok daha güzel olacak..

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet