TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Online Sohbet nedir | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Online Sohbet nedir

Online sohbet , adından da anlaşılabileceği üzere internet üzerinden gerçek kişiler ile sohbet etme durumudur. Bu sohbet türü, hem ülkenin hem de dünyanın bir çok yerinden insanla, sadece yazıya bağlı kalmadan görüntülü veya sesli konuşma imkanı sunan sohbet türüdür. Online sohbet ederken, anonim olarak –yani kimlik gizlenerek- konuşulabileceği gibi, bireylerin istekleri doğrultusunda kimliği açık bir şekilde de konuşulabilir.

Online Sohbet Nasıl Kullanılır?

Ekran Alıntısı min

Online sohbet, gelişen teknoloji ile birlikte günümüzde kullanılması çok kolay olan bir sohbet türüdür. Online sohbet edebilmek için gerekli olan şeyler telefon/bilgisayar ve internet ile sınırlıdır. Yani telefon/bilgisayar ve interneti olan herhangi bir kimse (ki günümüzde bunlara sahip olmayan kişi sayısı yok denebilecek kadar azdır) başka bir şeye ihtiyaç duymadan online sohbet hizmeti veren herhangi bir sitede sohbet etmeye başlayabilir. Burada dikkat edilmesi gereken unsur şudur ki bazı siteler bu hizmet karşılığında belirli miktarda ücret talep edebilmektedirler. Bu yüzden sohbet etmeye başlamadan önce sitenin böyle bir talebinin olup olmadığından iyice emin olunması gereklidir.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise sitenin nasıl hizmet verdiğidir. Bu online sohbet sitelerinin bir kısmı hem yazılı hem görüntülü hem de sesli iletişim sağlarken bazıları yalnızca yazılı ya da görüntülü iletişimi desteklemektedir. Yani bazı siteler bu hizmetlerin tümünü bünyesinde barındırırken bazıları ise yalnızca birini ya da ikisini barındırabilmektedir. Eğer özellikle beklediğiniz bir hizmet türü var ise sohbet edeceğiniz sitenin seçimini de ona göre yapmanız gerekmektedir.

İSTANBUL SOHBET ODALARI

images 2 1

Bu sohbet odaları genellikle istanbul’da oturan insanların kullandığı ve kendisine yakın lokasyonda olan kişileri bulmaya yönelik sohbet ettikleri chat odalarıdır. Bu sohbet odaları operatör ve sayfa sorumluları tarafından gerekli güvenlik kuralları doğrultusunda yönetilirler. Başakşehir Bahçeşehir Ataköy Beylikdüzü ve daha çok ilçeden yakın arkadaşlıklar kurabileceğiniz bu sitelerde özel sohbet programları web sistemlerine uyumlu hale getirilmiştir. Ayrıca mobile uygulamalar lada telefonlarınıza indirerek zaman kaybetmeden giriş yapabilirsiniz. İstanbul sohbet odalarında genellikle bayan ve baylar istedikleri kadar sürede farklı farklı insanlarla sohbet edebilme imkanı buldukları gibi gerçek arkadaşlıklar ada dönüştüre bildikleri yegane nezih sohbet odaları olma yolunda hizmet vermektedirler. Bu sohbet sitelerinde #sohbet #chat #oyun gibi kanallar hazır olduğu gibi kendinizde chat yapabilmek için odalar kurabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. İstanbul sohbet odaları kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmenize gayet yardımcı olacak bir platform haline gelmeye başlamıştır. Denemeli ve keyfini çıkarmalısınız.

İnsanlar Neden Online Sohbet Etme Gereği Duyar?

Yukarıda belirttiğimiz bireyin kendine ve topluma yabancılaşması ve sosyalleşme ihtiyacını giderememesi bu online sohbet siteleri sayesinde çözüm bulmuş olur. İnsanlar bu sitelerde kalıcı dostluklar edinebilir, günlük sohbet etme ihtiyacını giderebilir, ya da özellikle öyle bir çabası olan insanlar sohbet edecek karşı cinsten arkadaşlar bulabilir. İnsanların yalnızlığını gidermek, bahsedildiği gibi günlük sohbet ihtiyacını karşılamak için kurulan bu siteler i günümüzde artan topluma yabancılaşmaya bağlı olarak insanlar tarafından rağbet görmektedirler.Toplam 5 Yorumlar
Bilal

sosyallesmek, yeni insanlarla tanısmak her zaman güzel olmustur. bunun dogru adresi de TRTalk oldu ..

Timelord

İletişim ağını online boyutta güçlendirmek adına , güç TRTalk ta !

Renk

Mobil uygulaması harika bi site cidden bayıldım yani google playdan TRTALK yazıyorsun 5 saniyede iniyor çok keyifli bi site olmuş arkadaşlar emeğinize sağlık canımsınız

LeopaR

Anlık sohbet = online sohbet oda eşittir www.trtalk.net

Rima

En kaliteli, güvenli online sohbetin adresi Trtalk.net

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet