TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Seviyeli sohbet nedir? | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Seviyeli sohbet nedir?

Seviyeli sohbet nedir?
İnsanlık tarihinde ilk günden bu yana yüz binlerce canlının işlevselliği en somut olan insan, asırlarca süre gelen iletişim ağının en temeli olan sohbet milyon yıldır İnsanoğlu özgü kılınmıştır.
İletişim kurabilmek insanoğlunun temelinde ve benliğinde en vazgeçilmez eylemi olması yanı sırada bir süreklilik katmaktadır. Sohbet kendi içlerinde yoğun ayrılıklar ve farklılıklar yaşamaktadır.


Sohbet etmek iki kişinin bir birine cümle kurması ve anlaşabilme yolları aramasından oluşan en küçük iletişim yapı taşıdır. Sohbet etmek insanoğluna anlaş ve birleşme katsada bir o kadarda ters ayrılıklar ve fikir çatışmasına da sürükleyebilir. Sohbet etmek insanlığa yol buldurmuş, çağ atlatmış ve gelişimde etken rol oynamıştır. Bunun en güzel örneği mobil sohbet odalarıdır

Etkili sohbet nasıl olmalıdır?
Sohbet etmek
ilk insanlarda el ve mimikleriyle olsada ilerleyen süreçler ağızdan çıkan ses ve kelimelerin bir araya toparlanması ve gelişiminde cümleler halinde gelmesiyle net ve anlaşılır olmuştur.
İlerleyen süreçlerde ise biraz daha şekillenerek edebi ve sanat anlamına doğru yol almıştır. En etkili sohbet edebi ve sanatsal anlam yükleyenlerdir. Cümleleri süsleyen ve karşısındaki kişiyi etkileyen konuşmalar daha çok benimseyen ve ilgi gören seviyeli sohbet koludur. Etkili bir sohbet etmek için kişiye göz teması ona hissi ve manevi duygusal bakışın ardından gelen tatminkar cümleler onu kendini iyi hissettirecek şekillerde konuşma kişiyi özel ve doğal hissettireceği için etkili ve verileni alma konusunda oldukça marifetli olacaktır.

dfgdfgdfgdfgdfgdfg


Etkili sohbet güncel hayatımızda artık bir çok sosyal mecrada ve medya organlarında aktif olarak rahatlıkla güzel ve anlaşılır eylem haline getirilmektedir. Bu süreçlerde bir çok kişiyle aynı çatı
altında konuşabilme imkanı sağlayan sohbet odalarından biri olan Internet Relay Chat yani IRC kısaltmasıyla günümüzde oldukça yoğun ilgi ve talep almaktadır. Bu chat odalarına girişler tamamen ücretsiz
olmasında bizim için bir fırsat doğurmaktadır. Bu sayede yüzlerce farklı karakterde ki insanlarla sohbet edebilmek imkanı sağlayan bu muhabbet odaları oldukça yoğun talep almasından dolayı uzun
yıllardır yayın hayatlarına devam etmektedir. Her karakterden insanlar diye bahsettiğimiz bu sohbet ortamları tabi kide bazen kişisel karakteristik özelliklerden kaynaklı sohbet ederken insanların istemediği argo,küfür ve adult cümleler seçen insanlar olmasından kaynaklı bizlerin seviyesizlik olarak nitelendirdiği sohbetler kurmalarına ve kişileri rahatsız etmeleri kaçınılmaz oluyor.


Seviyeli sohbet nasıl olur?


Sohbet ederken insanlar ile olan iletişimlerimiz her zaman samimi ve sıcak olmasından kaynaklı bazı insanlar bu samimiyeti su istimal edebiliyor ve devamında sizleri rahatsız edebiliyorlar. Bunun yanı sıra bu sohbet odalarında genellikle bunları serverlerdan uzaklaştırsalar da yinede bi sohbet akışını olumsuz etkileyebiliyorlar. Seviyeli sohbet ederken kişiye olan saygınızı ve cümlelerin izde ki tonlamaları telaffuzları oldukça net ve seviyeli şekillerde seçmelisiniz. Onlarla sohbet ederken arkadaş olduğunuzu ve bir karakteriniz olduğunu unutmadan sadece güncel hayatta ki durumları isim,yaş,memleket ve nasıl olduklarını sormanızın devamın global dünyadan sohbet içinde bahsetmenizi öneririz. Seviyeli ve rahat sohbet edebileceğiniz bir çok yayın organından biri olan Internet Relay Chat yıllardır ülkemizde ücretsiz ve güncel içeriklerle kendini yenilemektedir. Unutmayın ki iletişimin yapı taşının en küçük parçası olan Sohbet hayatımın en değerli ve önemli bir parçasıdır. Sitemizde seviyeli sohbet etmek ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.
Keyifli sohbetler.Toplam 12 Yorumlar
MdxL

Seviyeli ve eğlenceli sohbet için her zaman TRtalk a bekleriz :) Ellerinize sağlık güzel makale.

Rıdvan

Saygı Çercevesini hiç bir zaman eksik etmeyen kaliteli bi sohbet ortamı

Seth

Can sıkıntınıza, reel arkadaşlık bağları zayıf insanların yeni arkadaşlar bulması ve kendini ifade edemeyen kişilerin sohbet sitesinde kendini en güzel şekilde ifade etme imkanını sizlere sunuyoruz. Sizde bu siteye giriş yapıp bu hazzı yaşamak istemez misiniz?

aLiBaBa

sanaldaki sohbet realdeki kişiliği yansıtır her ne kadar sanalda olsa karşımızdaki insanlarında birer gururu olduğunu bilerek sohbet etmek lazım vakti zamanı gelince yüz yüze bakacağımız dostluk ve arkadaslıkların olacağını da unutmamak gerek

AnubiS

Mobil Uyumlu Sohbet Chat Siteleri, sohbet chat yapılabilen ortamı haricinde kullanıcılarına canlı online internet radyo dinleme hizmeti ile sohbet chat yaparken beğendiği ve sevdiği sanatcıları dinleme ortamı sunarken, oyun ve eğlence kanalları ile kullanıcıların bilgilerini tazeleme, hızlı düsünme, hızlı klavye kullanımı gibi kişilerin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunarak, konuşma ve hitabet yeteneklerini geliştirme, iletişim kurma becerilerini arttırma konularında seviyeli, kaliteli, ücretsiz ve bedava hizmetler sunuyor. Teşekkürler TRTalk Ailesi !

deve

metin olun güzel site

Absent

En kaliteli sohbetlerin oluştuğu bu platformda keyifli saatler geçireceksiniz. Her yaşa ve her kesime hitap eden sohbetler burada..

Timelord

Seviyeli Sohbet ; Trtalk .Net üzerinde oluşan nezih ortamda birbirimizle olan iletişimimizde rencide etmeden , alaycı ve küçük düşürücü boyuta gitmeden , sevgi ve saygı çerçevesinde keyifli ve akıcı sohbet edebilmemizdir.

Baphomet

Günümüzde, birçok şey değerini kaybetmişken, sohbeti seviyesinde tutmayı başarabilen; sunduğu hizmetle kalitesini ortaya koyan trtalk ailesine teşekkürler. Herkesi bekliyoruz.

Turk

Farkımız Kalitemiz....

Rima

Seviyeli sohbet denilince akılda kalıcı tek mekan tek site diyebilirim. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Seviyeli İslami Sohbet | TRTalk.NET - Sohbet, Chat , Mobil Sohbet Odaları

[…] sohbet sitelerinde mutlak unutulmaması ve atlanmaması oldukça önemli bir kural vardır ; “Seviyeli sohbet” bu ön şart oldukça hassas yaklaşılan bir kuraldır. Günümüzde sohbet teknolojisinin […]

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet