TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Soruları öğrenelim | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Sohbet Soruları öğrenelim
sohbet soruları

Profesyonel olarak sohbet etme ustası olmak istiyorsanız size anlatacağız. Ağzı güzel laf yapıyor deyimini sanal ortamda parmakları güzel laf yapıyor ile değiştiriyoruz. Sohbet soruları , size anlatmamızın sebebi sohbet odalarımıza giriş yaptığınızda insanları nasıl etkilemeniz gerektiğine yönelik rehber tadına olacaktır. iyi okumalı ve kesinlikle arşive almanız gereken bir yazı olacak. Ücretsiz bir platformda hizmet veren sitemize girdiğiniz andan itibaren sizi yüzlerce tanımadığınız insan karşılayacak ve onlarla iletişim kurmak için sohbet soruları na hakim olmanız gerekmekte. Nereden muhabbete başlayacağınızı bilemezseniz kimse sizinle chat sohbet yapmak istemeyecek ve hayalleriniz kesinlikle suya düşecektir. Öncelikle gündeminiz ve beyniniz tazelenmesi gerekir. Biraz kitap okumakla bu iş maalesef ki sizi başarıya götüremeyecek sohbet soruları ciddiyetinizi üzülerek anlamanıza sebep olacaktır. Hadi yazımızı okuyalım.

Açık konularda sorular sorun

Evet yada hayır cevabı alamayacağınız sorulardan oluşmalı, örnek olarak ” Ne tür yemekler seviyorsun ” – ” Hangi sanatçıları dinlersin” gibi olmalı gördüğünüz gibi bu tarz sorulara evet yada hayır cevabı almanız mümkün olmadığı için , aldığınız cevapla farklı konulara geçiş üstünlüğü sağlayacaksınız. Açık uçlu sorulara baktığımızda şu şekilde örnekleyebiliriz ; Nereye , hangisi , nasıl gibi. Kapalı uçlu sorularda genelde; böylemi , yapar mısın cümle ile tam örneklersek müzik dinler misin gibi sohbet soruları size başarı getirmeyecektir.

Sanat , hayvanlar gibi konular açmayı öğrenin

Öncelikle sohbet sorularınız karşı tarafın nelerden hoşlandığına yönelik açık uçlu sorulardan oluşsun ve aldığınız cevaplara göre konularınızı belirleyin. Mesela hangi hayvanı seviyorsun diye sorduğunuzda kedi cevabını aldınız diyelim, kediler hakkında farklı bilgiler ve farklı şeyler bildiğinizi karşı tarafa muhakkak hissettirin. Bu sohbet sırasında sizi 2 adım ilerden gelmenize ve iletişim halinde olduğunuz insana karşı ilgili olduğunuzu anlatabilecek en güçlü silahınız olacağınıda asla unutmayın.

Gündem ile ilgili konuşmalar yapın

Güncel insanlar her zaman kendini farklı gösterir. Gündem ile ilgili onun ne düşündüğünü ve neler bildiğini tuzak sorularla betimledikten sonra , detaylarını bilmediği farklı haberler yada bilgileri sohbetiniz içine muhakkak serpiştirin. Bu şekilde kültürlü biri olduğunuz imajını verecek ve amacınızın gerçekten arkadaşlık olduğunu hissettirecektir.

Yukarıda anlattığımız şekilde sohbet açmak için sormanız gereken soruları özetledik. Sabırlı ve nazik biri olmayı sakın unutmayın. Sanal ortamda çok kaba insanlardan kendinizi sıyırmanın altın kurallarınında anladığınıza göre ücretsiz sohbet yapmaya hazırsınız.Toplam 1 Yorumlar
Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet