TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Takma İsimler Kullanmak | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Takma İsimler Kullanmak

SOHBET İÇİN TAKMA İSİM ÖNEMİ NEDİR

TRTALK Sohbet’de kendi adınızla giriş yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca yaşamınızda kullandığınız isimleri TRTALK Sohbet’de kullanmanızı istemeyiz. rastgele sohbet siteleri , heyecanlı dakikalar yaşamak isteyen, belirli bir üslup içinde ilişki kuran, yetişkin ve kendini bilen bireylere hizmet etmektedir. Bastırdığınız duyguları, gizlilik ve kurallar içerisinde seviyeli sohbet’de rahatlıkla yaşabilirsiniz. Bunları deneyimlerken kendi isminizi kullanmanız da oldukça ironik olmaktadır. Dilediğiniz bir nick name kullanarak, chat yapmaya başlayabilirsiniz.

NİCK NAME NEDİR? NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?


Nick name, karşı tarafı etkimle ve sohbeti kurma noktasında oldukça önemlidir. Çünkü karşı taraf nick name’nin yani tak adınızla, bir şey düşünecek ya da düşünmeyecektir. Doğru takma isimler kullanarak, hanımefendiler ya da beyefendiler ile hızla sohbet etme şansını sizlere getirir. Sizlere ‘’doğru ve etkileyici takma ad nasıl olabilir ve gereklilikleri nelerdir ? ‘’ sorusunun cevabını vereceğiz. Öncelikle takma isimler, kesinlikle özgün olmalıdır. Özgün bir takma ad, kişi hakkında olumlu ve itibar bırakır. Argo, hareket içeren, aşağılayıcı ve etik olmayan takma isimleri kullanmanız sizleri oldukça geri plana atacaktır. Bu tarzda insanlarla kimse muhatap olmak istemez, yuzuk sohbet odalarında hoş karşılanmaz. Kendinizi, bir cümle ile tanımlayın.

  • Espirili nickler tam sohbet odalarında etkili olmaktadır.
  • Yabancı kelime içeren takma isimler Türkiye sohbet sitelerinde anlaşılır olmasına önem göstermelisiniz.
  • Bu sitelerde aldığınız takma isimleri ücretsiz sohbet sitesi ilkesi ile maliyetsiz kayıt edebilirsiniz

SOHBET ETMEK İÇİN GERİYE NE KALDI?

Bu tanımlamayı yaptıktan sonra aklınızda oluşan tek kelimelik benzetmeyi not alın. Bu sizin takma adınız olabilir. Sizleri tek kelimeyle tanıtmak ve aktarmak oldukça etkileyici ve önemli olacaktır. Kişilerin kafalarında sizler hakkında bir imaj ve profil çizilecektir.
Tüm bunları yaptın ve sırada sohbet etmek kaldı. yuzuk Sohbet kanalına giriş yapabilir ve kafana göre birçok sohbet odası bulunmakta. Örneğin; gabile sohbet, yetişkin sohbet ve cinsel sohbet odaları bunlara bir örnek. Bu sohbet odalarında takılabilir, kendi kafana göre insanlarla tanışıp sohbet edebilirsin. Bu kanallarda dikkat etmeniz gereken konu asla yasak olan takma isimleri kullanmamanız ve yasakları delmeye çalışmamanız. Çünkü sistem yasaklanan hareketleri sergileyen kullanıcıya bir daha giriş yapmaması için engelleme koymaktadır. Bir sohbet odasında popüler olmakmı yoksa kendinizi utanç verici bir duruma düşürüp şansınızı kaybetmekmi önemli ? Seçim sizinToplam 1 Yorumlar
Painfully

Orjinal nickleri severiz. (: Nick yani kullanici isminizi kaydetmeyi unutmayin, nasil yapilacagini bilmiyor iseniz #help kanalina giris yapip, yetkililerden yardim alabilirsiniz.

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet