TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Tinder Sohbet Nasil Yapılır? | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Tinder Sohbet Nasil Yapılır?

Tinder bireylerin cinsel açıdan bir etkileşim kurmak, sohbet etmek için indirdikleri ve kullandıkları platformdur. Platform 18 yaş ve artı için düzenlenmiştir. Bu platformda yer almanız için tek yapmanız gereken şey Appstore veya GooglePlay’den indirmek. Yaklaşık 150 MB yer kaplayacaktır.

Tinder Profili Nasıl Oluşturur?

Uygulamayı indirdikten sonra profilinizi oluşturmak için talimatları takip etmeniz gerekiyor. Etkili bir profilinizin olması için yapmanız gereken önemi şeylerden biri doğru fotoğrafı seçmektir. Eğer fiziğinize güveniyorsanız boydan çekeceğiniz bir fotoğraf, yüzünüze güveniyorsanız portre fotoğraflar size uygun olabilir. Zira bu platformda başarılı olmak istiyorsanız en güçlü yanlarınızı ortaya çıkarmanız gerekmekte. Eğer kaslı bir vücuda sahipseniz kaslarınızı sergileyebilirsiniz. Eğer bir kadınsanız ve vücut hatlarınıza güveniyorsanız cesur pozlar paylaşabilirsiniz.

İlgi alanlarınızı ve ne istediğinizi açık bir şekilde belirtmeniz gerekmekte. Bir müzik seçip karşınızdaki insanı etkilemeniz lazım. Burada yapmanız gereken şey olabildiğince bilindik ve etkilemek istediğiniz hedef kitlenin sevebileceği bir müzik seçmeniz. Seçtiğiniz müziği karşınızdaki insan görecek ve buna göre bir reaksiyon gösterecektir. Fotoğrafınızı ve müziğinizi seçtiyseniz bir diğer önemli kısım olan hakkında bölümünü doldurmaya geçelim. Buraya ilgi çekici ve esprili bir cümle yazmalısınız. Yazdığınız cümle çok karmaşık ve uzun olmamalı. İnsanların size ortalama beş saniye ayıracağını unutmayın. Çarpıcı, kısa ve öz olmalı yazacağınız cümle. Burada hedef kitlenizin seveceği bir replik, espri veya Tinder kullanma amacınıza göre bir açıklayıcı cümle olabilir. Karşıya çizmek istediğiniz imaja göre farklılık göstermekte hakkında bölümü. Cinsel bir ilişki arıyorsanız edebiyatı bir kenara bırakıp, doğrudan konuya giren bir cümle tercih etmelisiniz.

Tinder’da Nasıl Eşleşilir?

Profilinizi oluşturduktan sonra yapmanız gereken şey sohbet edebilecek birilerini bulmak. Tinder size bir filtreleme verecektir. Bu filtrelemelerde hedef kitlenizin ne kadar uzakta olabileceğini seçebilirsiniz. Şehir içinde olması sizin için bir kolaylık olacaktır. Bir diğer özellik olan yaş aralığı da bir hayli önemli partner seçiminizde. Yaş aralığınızı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki filtreler ne kadar dar olursa o kadar az insanla görüşme şansınız olacaktır. Artık çevirmeye hazırsınız. Profilinizi oluşturdunuz ve artık hedef kitlenizi seçmenizin vakti geldi.

Tinder’da Kaydırma ve Sohbet

Karşınıza çıkan profillere tik veya çarpı verebilirsiniz. Sağa kaydırırsanız sistem bunu kaydedecek ve aynı kişi sizi sağa kaydırırsa eşleşme yapacaktır. Eşleşmekten sandığınızdan daha zor olabilir. Eğer eşleşme sayılarınız az ise filtrelerle oynayabilir veya daha çok kişiyi sağa kaydırabilirsiniz. Eğer sağa kaydırdığınız kişi sizi sola kaydırırsa eşleşme sağlanamaz. Aynı şekilde sizi sağa çeviren kişiyi siz sola kaydırırsanız sistem eşleşme sağlayamaz. Eşleşme sağlanabilmesi için iki kişinin de filtrelerinin birbirine uyması gerekmektedir. Aynı zamanda iki kişi de birbirini sağ çevirmelidir. İki kişinin sohbeti böylelikle açılır ve detayları konuşmanın önünden bütün engeller kalkar.Toplam 5 Yorumlar
Renk

Tinder keyif aldığım bi uygulama değil ki ben daha çok irc'yi seviyorum www.trtalk.net bu konuda iyi

LeopaR

Tinder nedir yahu mIRC açıp IRC'e girip #Sohbet etmek varken? Bunuda siz başarıyorsunuz www.trtalk.net ailesi ^^

blizzard

son zamanlarda favori uygulama, trtalk.net daha zevkli ama.

Timelord

Daha hiç kullanmadığım bir uygulama ki denemeden önce , deneyimleyenlerin yorumlarını alabiliriz..

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet