TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Turk Chat | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Turk Chat

Turk Chat

Mobil sohbet siteleriarayan misafirlerimiz için de SSL uyumlu chat applet sitemizde mevcuttur. Sade ve kullanışlı arayüzü ve kısa yol komutları ile nick kayıt menüsü sayesinde zorlanmadan chat yapabilirsiniz.

Mirc script ile de chat sunucularımıza giriş yapmak mümkündür. Bildiğiniz üzere yazışma siteleri olan irc sohbet ağlarına giriş için en çok kullanılan programların başında mirc script gelir.

Mirc Script İndirmek istiyormusunuz ?

Sizde mirc sohbet script indirmek istiyorsanız aşağıda ki linkten mirc yükleye bilirsiniz. Türkiye ‘nin en iyi chat odalari sitesi olmak için çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Bu işlemlerin başında sohbet konularını belirleyerek sohbet makalesi yazmak var. Kaliteli içerikler üretmeye çalışarak sohbetci tayfasını sitemize çekmeye çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra geveze sohbet sekilde degerlendirelim sever sloganımız ile bizim mekan da muhabbet ortamı kurarak sizleri yeni kişilerle tanıştırıyoruz.

Turk chat sohbet odalarıaynı zamanda tüm dünya üzerinde ki ülkelerden ayarlanan girişleri sayesinde değişik kültürlerde ki kişileri bir araya getiriyor.

IRC ( İnternet Relay Chat yazılı sohbet sitemiz Unreal IRCd üzerine kurulu olup , irc servicesile desteklenmiştir. Proxy korumalarımız ve reklam engelleyici botlarımız sayesinde görüntü kirliliği yaşamadan muhabbetinizi sürdürebilirsiniz.

Online dj ve radyo programcılarımız sayesinde dilediğiniz şarkıları çaldıra bilir , istek şarkı talebinde buluna bilir , birbirinize şarkı armağan ederek sohbet yapabilirsiniz.

 Toplam 3 Yorumlar
sdsd

sohbetlerin en güzel yapılmasına ve dostlukların bulunmasına yardımcı olacak tek yer www.trtalk.net

NihaL

Trtalk.net gördüğüm sunucular arasında en güzeli emeklerinden ötürü herkese teşekkürler :)

AŞKIMKAPIŞMAK

çok akıcı sohbet var helal valla

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet