TRTalk.Net – Türkiye'nin Yeni Sohbet Platformu

Sohbet Girişi


nick
sifre
* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Hayat Şartları ve Mücadelenin İçerisinde Olma | TRTalk.Net - Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Odaları


Hayat Şartları ve Mücadelenin İçerisinde Olma

Hayat şartları deyince bizim ömrümüz boyunca karşılaştığımız zorluklar ve verdiğimiz yaşam mücadelesidir ilk akla gelen. Doymak, barınmak, giyinmek sadece en basit olanlarıdır. Aslında ekonomik seviyemiz arttıkça da hayat şartlarımızda değişir. Beklentilerimizde artar.
Her zaman istenilen hayat şartları ile gerçekleşen şartlar aynı olmayabilir. Çünkü insan zaman zaman elinde olmayan sebeplerden dolayı farklı ortamlarda bulunabilir ama hiçbir zaman yılmamalı ve bu mücadelenin içinde var olmalıdır. Mutlulukta bir bakıma bu hayat şartlarıyla ilgilidir. Günümüz şartlarında insan her zaman ayakta kalabilmeyi başarabilmelidir. Koşullar ve hayatın ona sağladığı şartlar ne olursa olsun mücadelesinden vazgeçmemelidir. Böyle davranırsa hayatta başarılı olur. Yoksa ilk zorlukta hemen pes eder, vazgeçerse hiçbir zaman başarıyı yakalayamaz. başarı için insanlarla sürekli sohbet edin.
Tabi ki hayat bizi her zaman elinde güllerle karşılamayacaktır.
Çoğu zaman güllerin altında dikenler saklı olacaktır. Ama biz zorluklarla mücadele etmeyi becerebilirsek hayatın bize sunduğu şartları zorlayabiliriz. Hayat şartları sizi bunaltsa bile hayatı sevin. Çünkü hayat devam ediyor. Siz isteseniz de istemeseniz de… Bu hayatta mutlu olmaya bakın.Toplam 8 Yorumlar
Tugba Bulat

Çok zor be :) Allah darda kalanların yardicimsi olsun guzel bir konuya deginmissiniz...

Z

helal olsun yigidim helal ekmek yemek budur

Rıdvan

Helal Sana Aslan Parçası Seni Bu Hale Düşürenler Utansın

LeopaR

Çocuk işci ye hayır!

Timelord

Şu tablo içerisinde yaşadığımız hiyenarşik düzenin aklanamayacak parçasıdır..

Lord

İnanın benim çocukluğum bu fotoğraf karesi, emek olmadan yemek olmaz .. başarılar

Renk

Rabbim hayırlı günler nasip etsin bütün müslüman alemine hayırlı olsun

Rima

Hayat şartları işte; kimi dört dörtlük yaşar kimi üç buçuk atar. Ama emek vererek kendi kazancın ile yediğin 1 lokma ekmek hazır gelen en mükellef sofradan daha kıymetli. Emeğinize sağlık güzel bir makale olmuş.

Bir cevap bırakın.

Sohbet sitesi | Sohbet